Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,68 zł , zmiana od tamtej pory: 4,77%

Re: Widzialem dzis pudelko po Pizza Hut w Krakowie

Zgłoś do moderatora
no proszę :) jak może cieszyć puste pudełko po pizzy walnięte gdzieś tam :) kurs spada mimo, ze od miesięcy wieszczą mu wzrost, to nic, przecież minąłem pusty kartonik po pizzy a to najlepszy znak :) jedni jedzą pizzę, drudzy żrą akcje i dlatego spółka ma się w miarę dobrze. Ale ten pusty kartonik i uciecha nim to HIT !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMREST -3,20% 29,00 2021-09-28 17:04:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.