Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,50 zł , zmiana od tamtej pory: -1,59%

Re: Widzę, że chętnych na zakup przybywa

Zgłoś do moderatora
Wiemto, doskonale mnie rozpracowałeś. :-)
Faktycznie miałem trochę na Genomtecu i faktycznie sprzedałem z lekką stratą.
Jedynie przeceniłeś moją intuicję, bo nie sprzedałem dlatego, że wyczułem tam spadki,
tylko dlatego, że zrobiła się dobra cena na Synektiku.
Po prostu ważąc te dwie spółki, daję większe prawdopodobieństwo, że szybciej Synektik rozpocznie 3 fazę, niż Genomtec znajdzie dystrybutora na Genomtec ID. Docelowo uważam, że wszystkie scenariusze się zrealizują. Zarówno Genomteca jak i Synektika. Tylko po prostu, Synektik uruchomi 3 fazę szybciej. A Pan Kowolik, z instytutu EVR, spekuluje nawet, że Synektik w tym roku podpisze partnering. Więc to mnie skłoniło. Ale wodospady chciałbym przewidywać. ;-)
Tak czy siak należy się cieszyć, bo zawsze jest ktoś, to cierpi bardziej ...
CHociażby dzisiaj z Mabionu lub z Biomedu. Czy akcjonariusze chińskiej spółki New Oriental.Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK -2,82% 31,00 2021-10-27 16:49:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.