Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,32 zł , zmiana od tamtej pory: 41,23%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
To nie fundy tak panicznie wywalają. Tu ktoś inny trzyma kurs przy 12 PLN. I zasypuje każdy wzrost nawet tak wyraźny jak dzisiaj. Wzorcowe wymęczą ie. Fund i tak oddaje przy tej cenie z dużą stratą to po co u ja jeszcze pogłębiać skoro może oddać po lepszej cenie. Wyzucenie akcji aza 2 lub3 k fundu nie rajcuje. Tu jeszcze będzie i 11 i będą SO ie tanio zbierać. Turajdumimusia też nie będzie bo nie dopuszcza.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CLNPHARMA 0,58% 17,40 2023-01-27 17:03:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.