Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,74 zł , zmiana od tamtej pory: 32,33%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
SAM WIDZISZ GDYBYM TO JA ZARZĄDZAŁ AKTYWAMI SKOK WOŁOMIN TO DZIŚ BYŁ BY SKOK WOŁOMIN NA PUDLE JAK ZAWODNICY Z NR. 1 , A KTO TO TAK W WSI ZARZĄDZAŁ? JAKIŚ DYLETAND EKONOMICZNY, A MOŻNA INACZEJ I WIĘKSZY ZYSK ZROBIĆ I PROBLEMÓW BY NIE BYŁO, GDYBYM TO ROBIŁ JA MAZUR. ALE JA W WSI NIE BYŁEM.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 3,72% 10,24 2022-07-07 15:19:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.