Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,27 zł , zmiana od tamtej pory: -67,06%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
No to możecie i sprzedawać po PKC
info
" 27 lipca 2021PLAZA CENTERS N.V.AKTUALIZACJA DOTYCZĄCA WNIOSKU L.I.A PURE CAPITAL LTDPlaza Centers N.V. ("Plaza" lub "Spółka") ogłasza dzisiaj, zgodnie z zapowiedziami z dnia 9 lipca,2021, 12 lipca 2021 i 14 lipca 2021 w sprawie propozycji GC Hevron Capital Ltd („Hevron Capital” i„Propozycja Hevron Capital, odpowiednio); że Spółka otrzymała dodatkową ofertę od L.I.A PureCapital Ltd. (odpowiednio „L.I.A” i „Propozycja L.I.A”) do nabycia akcji Spółki, w trybie publicznymw obrociefirma Shell.Propozycja L.I.A stanowi załącznik do niniejszego ogłoszenia.Należy doprecyzować, że Spółka zwołała zgromadzenie obligatariuszy w dniu 1 sierpnia 2021 r. o godz.w celu omówienia propozycji i uzyskania stanowiska obligatariuszy Spółki w sprawie tych propozycji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAZACNTR 0,21% 2,40 2021-10-15 16:49:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.