Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  93,50 zł , zmiana od tamtej pory: -99,73%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
wybacz przyjacielu- za macany nie da się kupić nic!!!! podobnie jak za inne krypto
to jest fakt , a nie wydumek....
jeden z klubu łubudubu tutaj, podsuwa złotą myśl -kup macany , a potem mieszkanie...
ten piekny umysł nie zauważył , że w jego konstrukcie intelektualnym jest jeden zbędny element , mianowicie mcany właśnie.

pieniądze -mcany -mieszkanie, to jest bardziej skomplikowane niż pieniądze - mieszkanie.

piszecie , że mcan się rozwija . otóż nic na to nie wskazuje .to , że będzie notowany na coraz to nowych tzw.giełdach to fakt , ale na pewno nie świadczy o rozwoju mcana w sensie jego użyteczności ,a wyłącznie spekulacyjnym.
no i trzeba pamiętać , że bpc miał kupować spółki i inne podmioty , zarabiające prawdziwe pieniądze , żeby ich zyski konsolidować w swoich raportach . natomiast do tej pory bpc jest wydmuszką .

co do działalności w segmencie zielarskim , to tutaj widzę pole do popisu dla mcana . po prostu marycha wyłącznie za mcany i ruch w interesie na nowo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 9,57% 0,25 2022-11-28 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.