Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,73 zł , zmiana od tamtej pory: 80,06%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Nie wiem kim jest paszczura lampart.
Nie mam telewizora.
Kiedyś myślałem że wystarczy żeby wszyscy przestali oglądać telewizję, pomijając jej funkcję opiniotworcza , bardziej chodziło mi wzrost jakości.
Tymczasem okazuje się że jest cała masa takich jak Ty, którzy świat widzą przez pryzmat jakiejś lampart, matki madzi i trudnych spraw.
A w Polsce żyją tylko księża, naziole , geje i aktywistki zafascynowane życiem płodu czy też zakończeniem tego życia i przemawiający do narodu Jarek i Mathew.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -0,51% 3,12 2021-01-20 17:03:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.