Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: 809,09%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
W październiku już na 99% się otworzy. Mamy opinie biegłego. Teraz 30 września raport za 2 kwartał a czas do ewentualnych zawiasów będzie aż do 15 listopada więc w 45 dni na pewno otworzą notowania. Pytanie po ile. Ostatnio kurs wynosił 0.6 zł i niestety wisiało przez tydzień i się nie otworzyło. Tym razem powinno być podobnie więc otwarcie w okolicach 0.3-0.5 zł pewne. A co potem? zobaczymy. Spółki technologiczne były grane a unified został wyceniony jakby miał już nie wrócić na NC :) Ale udało się więc akcjonariusze będą solidnie wynagrodzeni :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIFIED 10,62% 0,50 2021-06-01 15:00:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.