Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,00 zł , zmiana od tamtej pory: -34,29%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Od tego zacząłem ten wątek. Podstawy wydają się mocne, ale...
- nie widać zamykania tematów przez "nibysprzedawców"; ile można pracować nad leadami w tym biznesie? Powyżej 2 lat i nic?
- niejasna/niepełna komunikacja - niby rozmowy są, niby jest ekspansja zewnętrzna, ale w tle gdzieś info, że odpada gruby temat/tematy, który/e miały stanowić różnice w poprzednim rr,; gdzie więc NOWE żródła przychodów?;
- mam wrażenie że obecna cena jest sztucznie podtrzymywana, takie podsypywanie z jednej lub drugiej strony, ale trzymanie w ryzach poziomu 7-7.5; długoterminowo ciągle spada.
Dla równowagi widzę pozytyw: z tyłu głowy mam myśl, że 1 kontrakt z rozpoznawalnym podmiotem i będzie rakieta do poziomu 11-13 PLN, 2 kontrakty w wracamy powyżej 15. Tylko ile jeszcze mamy czekać na te pozytywy?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -1,29% 4,60 2020-04-08 14:55:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.