Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,10 zł , zmiana od tamtej pory: -41,41%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
hmm spółka ma ostatnio wycene poniżej wartości księgowej, przychody rosna r/r bardzo ładnie, niezla baza referencyjna, spory udzial eksportu, zdywersyfikowane zrodla przychodow i wzrostow, zatrudnienie mocno ostatnio rośnie, porownujac ze znacznie slabszymi spolkami, to az dziwne dlaczego ta spolka jest tak slabo wyceniona?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -0,24% 4,16 2020-04-01 11:50:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.