Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,10 zł , zmiana od tamtej pory: -34,65%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Do przedmówcy: skąd pomysł 5.5? Jak wpomniałem, jako tako jest broniony poziom z maja zeszłego roku, dołki poniżej są póki co zasypywane w trakcie 1 sesji. Problem w tym, że nie widzę fundamentalnych podstaw do odwrócenia trendu i tego kręcenia się jak guano w przeręblu poniżej 10PLN. Duzi być może na coś czekają, a mali nie mają na podstawie czego wnioskować. Wiem, że w tym biznesie rozmowy i przepychanki trwaja miesiącami, ale sami zobaczcie, ile to trwa (kiedy było ostatnie rzeczowe info biznesowe np. 50 leadów smażonych przez srepów etc??). Ja mam czarne myśli patrząc na moją 1x na papierze...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON 0,87% 4,64 2020-04-09 13:23:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.