Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,60 zł , zmiana od tamtej pory: -51,63%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Człowieku nie ma co się irytować, na rynku nie ma kapitału, do końca roku OFE będą spały A zagranica spokojnie będzie kupowała by oddać za 1-2 lata powrotem do Ike i PPK. Więc spokojnie akumuluj. Spółki nie produkują się w infach bo to nie ma sensu pod 1 dzień wzrostów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -0,24% 4,16 2020-04-01 11:50:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.