Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,70 zł , zmiana od tamtej pory: -60,81%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Dlaczego mój wątek został usunięty , nikogo nie obrażałem napisałem całą prawde , spróbuje jeszcze raz
Co to ma być , gdzie opinia biegłego , podzielili zastal na kilka spółek pierdółek i nie muszą publikować informacji odnośnie toczących się postępowań sądowych .Zastal przetrwał wojnę , przetrwał PRL,przetrwał transformacje ale rządów pewnej rodzinki wiadomo o kogo chodzi raczej nie przetrwa . Mam tylko nadzieje że nowa władza zrobi porządek z takimi cwaniakami , teraz będą narzedzia ku temu http://biznes.interia.pl/gieldy/news/drakonskie-kary-dla-zarzadzajacych-menedzer-zaplaci-cztery,2426528,1844 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZASTAL -3,33% 1,45 2020-04-09 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.