Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,13 zł , zmiana od tamtej pory: 22,07%

Re: Wiadomość do BONNIER BUSINESS POLSKA

Zgłoś do moderatora
Hi..
jak to mozliwe, ze znowu usunales moj wpis i meldujesz sie jako pierwszy zeby mnie obrazic.?
RODO BBP dostalo zgloszenie.. kolego nie znasz moich mozliwosci, szczegolnie ze istnieje polska prasa, ktora lubi takie sensacje.
Jestem Polakiem i analitykiem od 30 lat po szkoleniu maklerskim swiadomym tego co robie.
mialem ddo ciebie szacun ale juz to minelo...
P..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 3,17% 2,60 2023-06-09 17:00:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.