Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,22 zł , zmiana od tamtej pory: 17,12%

Re: Wiadomość do BONNIER BUSINESS POLSKA

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-03-10 o godz. 08:58 ~Kr napisał(a):
>
> Dzięki Long, że w końcu ktoś wziął sprawy w swoje ręce, ze komuś się chce.
> Podziwiam Cię i dziękuję, bo to niewiele i aż tak wiele.
> Może Bankier coś zrobi w końcu z tym trollem.

Nie ma sprawy. Ile można przygladać się spokojnie dewastowaniu forum i szkalowaniu Bankiera?
Niech w końcu troll się wyspowiada przed prokuratorem. A jak mu klepną w cywilnym procesie odszkodowanie, to 2 razy się zastanowi, zanim coś napisze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 3,17% 2,60 2023-06-09 17:00:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.