Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,30 zł , zmiana od tamtej pory: 16,81%

Re: Wg umowy z JR holding mają wejść na giełdę do 30.06.2021?

Zgłoś do moderatora
według oficjalnych wypowiedzi szefostwa salue nie poźniej niż do końca roku ale ponieważ to głównie im bardzo zależy teraz na czasie pewnie będzie to wspominany już 30.06, natomiast po podpisie z 18.06 już nie ma opcji wycofania się, więc tutaj właściwie może być taki gwałtowny wzrost jakich mało na giełdzie po pierwszym konkretnym info z salue o jakimś np wielkim zamówieniu, że to raczej ostatni moment takiej niskiej ceny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG 0,38% 13,20 2021-10-18 12:48:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.