Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: wg moich informacji nadchodzi apokalipsa

Zgłoś do moderatora
ale mój poprzednik to jest konkret gosć.
ludzie nie mają pojęcia co to są bilanse i sprawozdania finansowe spółek , nie rozumieją tych danych a pózniej płaczą i lamentują.
Ludzie przyjrzyjcie się temu bilansowi za 2010 rok. są tam wymienione numery działek i kwoty które spółka zapłaciła za nie a które stanowią podstawe jej aktywów
posprawdzajcie sobie na geoportalu ich położenie, pózniej posprawdzajcie sobie ceny podobnych lokalizacji działek i gruntów choćby na allegro i innych portalach nieruchomościowych..
poczytajcie ile kosztują spółke wynagrodzenia zarzadu, rady nadzorczej i pracowników i zerknijcie tez na przychody spółki z z działalnosci operacyjnej , sprzedaż towarów i pózniej koszty tych towarów, koszty usług obcych itp.
przecież to nie boli. ludzie zacznijcie używać tego co bozia dała nam wszystkim rozumu.

zastanówcie sie co byście zrobili z dziesiecioma milionami które by wam ktoś dał żebyście nimi obracali i je pomnażali.. oceńcie o ile by urósł wasz kapitał po kilku latach waszego obracania tymi pieniedzmi..
a pózniej porównajcie sobie to do naprzykład niektórych spółek (żeby nie było że wymieniam na głos)
i wyjdzie wam co zrobili róznej maści prezesi i zarządy z pieniedzmi od tzw. akcjonariuszy czyli Was.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.