Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,40 zł , zmiana od tamtej pory: -0,41%

Re: Wezwanie - PragmaGo

Zgłoś do moderatora
Podniesienie ceny w wezwaniu jest juz w cenie. Od grudnia ręce zmieniły akcję wystarczające do zablokowania squeez - out'u, tzn min 5%. Do tego na samym forum nieodpowiedzenie potwierdziło 41 osób które łącznie posiadają 3% akcji.
 
Widać po arkuszu że ktoś daje zlecenie kupna po 24.4 o wartości 1.5m złotych (kolejne 3%). Przy tej cenie i odpowiedzi na wezwanie po 24.5, zarabia 0.41% - co nie pokrywa dwóch prowizji: wejście i wyjście. Podniesienie ceny jest juz oczekiwaniem rynku.

Nie mówiąc juz o tym ze po ogłoszeniu wezwania spółka opublikowała wyniki za listopad i grudzień, gdzie każdy z nich był historycznie najlepszym wynikiem spółki - fundusz przejmuje PragmaGo bardzo tanio, tuż przed tym jak w wynikach będzie widoczny wpływ z umowy z Allegro. Mają cene ustaloną z akcjonariuszem wiekszościowym, który będzie miał jeszcze pakiet manadżerski i bonus od wyniku, wiec muszą dać też premie mniejszościowym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRAGMAFA 0,00% 24,30 2021-06-16 09:37:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.