Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,00 zł , zmiana od tamtej pory: 1,25%

Re: Wezwanie - PragmaGo

Zgłoś do moderatora
Tak po 24 to dobry biznes na pewno nie będzie straty . Nie zdarzyło się tak żeby zaraz po zakończeniu wezwania wzywający robił jeszcze jedno wezwanie . Zresztą według przepisów musiał by wyrównać wszystkim od których kupił w wezwaniu. Generalnie jako defensywna inwestycja bez ryzyka to napewno dobra opcja . Ja się interesuje wezwaniami nie ma szałowego zarobku ale jest gwarancją braku straty. Choć nie powiem w tym roku było takie wezwanie dzięki któremu robiłem bank i wyszło 500 procent a w wezwania pakuje się zawsze dość duzym jak dla mnie kapitałem bo nie ma ryzyka . Chyba że wezwania są warunkowe. Dziś np jest wezwanie na Polnord i jestem ciekawy jak tam się ukształtuje cena jutrzejszą i spodziewam się że będzie na rynku wyższa niż cena w wezwaniu bo będzie spodziewane podniesienie ceny. Tutaj właśnie martwi to że są tylko zbieracze 2 procentów na 2 miesiące to duża różnica do wezwania kompletnie nikt się nie spodziewa podniesienia. Oczywiście cena powoli będzie wzrastać w miarę zbliżania się do celu .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRAGMAFA 0,00% 24,30 2021-06-16 09:37:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.