Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,00 zł , zmiana od tamtej pory: 1,25%

Re: Wezwanie - PragmaGo

Zgłoś do moderatora
Tak tak możesz sobie zaskarżać emisję ale ciekawe kto to zrobi to pierwsza sprawa. Druga to taka że trzeba mieć powody do zaskarżania . Zazwyczaj zaskarza się emisję po rażąco niskiej cenie jak ktoś robi emisję po np 0.2 wartości księgowej itp. tutaj zrobią Ci emisję po 15 zł np i jakie będziesz miał argumenty? Wyemitują 4 mln akcji po 15 zł i wtedy już sobie dociągną do tych 95 procent. A takiej emisji nie podwazysz nie będzie ona rażąca . Zresztą widać to po cenie obecnej naprawdę nikt poważny nie spodziewa się podniesienia bo by brał jak leci a obecne poziomy skupowania to typowe poziomy tych co zbierają dla tych 2 procent zysku. A wychodzą Ci co im się czekać nie chce 2 miesięcy żeby mieć 2 procent więcej. Ja tego nie wykluczam ale są tak naprawdę małe szanse na podniesienie ceny rynek to czuje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRAGMAFA 0,00% 24,30 2021-06-16 09:37:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.