Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,00 zł , zmiana od tamtej pory: 1,25%

Re: Wezwanie - PragmaGo

Zgłoś do moderatora
Mi tu sam delisting nie pasuje . Po pierwsze bo nie ma o nim mowy w wezwaniu a żeby dostać zgodę KNF oprócz ogłoszenia wezwania zapewne trzeba poinformować o tym akcjonariuszy a nie informują. 90 procent na walnym to oni mają już bo nigdy wszyscy mniejszościowi się nie stawiają. Nie delisting tu jednak nie pasuje bo spółka jest przejmowana przez inny podmiot dopiero po przejęciu mógłby ogłosić jeszcze jedno wezwanie w celu spełnienia wymogu do delistingu. Tutaj kwestia jest taka czy oni wola coś dołożyć do tych kilkunastu procent akcji czy ryzykować pozostanie na giełdzie i ewentualne zaskarżanie nowych emisji i jakieś ewentualne sprawy sądowe. Pewnie to też kwestia jak zachowają się mniejszościowi ja mam małą wiarę w podniesienie ceny ale z drugiej strony te dopłacić i przepłacać to tych kilku procent akcji to nie jest tak dużo a ma się święty spokój . A w innym przypadku to możliwe problemy z mniejszościowymi . Nie wiem na ile jest tu wojowniczy akcjonariat ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRAGMAFA 0,00% 24,30 2021-06-16 09:37:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.