Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,00 zł , zmiana od tamtej pory: 1,25%

Re: Wezwanie - PragmaGo

Zgłoś do moderatora
Jak będą mieć 95 procent to kaplica przychodzi dzień wykupu i zamiast akcji masz pieniądze nic się nie robi akcje zmieniają się w pieniądze i tyle. Jeśli chodzi o samo wezwanie to dziś robi się to właściwie jednym telefonem do domu maklerskiego . Widzę że rynek ocenia że żadnego podniesienia ceny nie będzie . Dość często jeśli jest prawdopodobieństwo podniesienia ceny w wezwaniu cena oscyluje powyżej wezwania np obecnie polenergia wezwanie 47 cena obecna 50. Widzę że dziś sporo akcji sprzedane poniżej ceny wezwania więc mało kto liczy na podniesienie .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRAGMAFA 0,00% 24,30 2021-06-16 09:37:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.