Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,80 zł , zmiana od tamtej pory: 16,83%

Re: Wezwanie - PragmaGo

Zgłoś do moderatora
Być może są więcej warte pewnie nikt się spierał nie będzie . Chodzi bardziej o to że to nie jest najważniejsze istota sprawy jest kto co może jakie ma prawa i jakie może wykonać ruchy. Akcje energii są więcej warte niż daje Orlen i co z tego nic wazne co można zrobić w świetle prawa i robi to nawet państwowa spółka a co dopiero prywatni . Po prostu takie rzeczy jak przymusowy czy wyjście z giełdy się odbywają często i to na spółkach z np .0.3 wartości księgowej i z pewnymi stałymi dochodami. Nikt nic z tym nie może zrobić ludzie się odgrażają straszą sądami piszą po forach organizują się i co i nic. Każdy ma nadzieję że to nie jego dotyczy nie jego spolki że tak nie zrobią .... a robią. Tu jest przewidziane rozwodnienie a więc utrata wartości akcji i jeśli będzie trzeba to po prostu to zrobią. Tak na razie cena jest bezpieczna 24.5 nie do ruszenia kasa zdeponowana to jest jak w banku może się zdarzyć że jeszcze podniosą cenę fundusze często bardziej skłonne są do tego niż jakieś Grażyny czy janusze polscy biznesmeni. Ale z tym zostaniem z akcjami to po prostu należy dobrze rozważyć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRAGMAFA 0,00% 24,30 2021-06-16 09:37:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.