Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,80 zł , zmiana od tamtej pory: 16,83%

Re: Wezwanie - PragmaGo

Zgłoś do moderatora
Nie zapomnijcie że w wezwaniu wyraźnie napisane jest że po zakończeniu wezwania jeśli nie uda się im zdobyć 95 procent zamierzają dokapitalizować spółkę a więc rozwodnienie emisja bez prawa poboru po dużo niższej cenie . Przynajmniej jasno i uczciwie o tym mówią więc należy się zastanowić czy zostać z akcjami to taka dobra sprawa. Cena 24.5 to prawie minimalna jaka mogli dać bo średnia z 3 miesięcy jest wysoka. Do tego większościowy sprzedaje po 18 a reszta dostaje 24.5 bo nie mają innego wyjścia muszą tyle dać więc nie bardzo widzę tu podniesienie ceny bo po co ? Kto nie sprzeda zostanie rozwodniony i tyle jasno to zapowiedzieli. Zresztą te sugestie o tym że będą się dogadywać z tymi co nie sprzedadzą to nic innego jak dogadanie się za pomocą bata jak nie sprzedacie to macie emisję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRAGMAFA 0,00% 24,30 2021-06-16 09:37:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.