Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,80 zł , zmiana od tamtej pory: 16,83%

Re: Wezwanie - PragmaGo

Zgłoś do moderatora
Mars sytuacja wygląda w ten sposób. Chcą spółkę ściągnąć z giełdy muszą to zrobić poprzez wykup akcji. Wykup takiej ilości powyżej 66% wymaga formy wezwania do sprzedaży. Co ważne jako akcjonariusze posiadający te akcję nie musisz odpowiadać na to wezwanie jeżeli cena w wezwaniu cię nie satysfakcjonuje (tak jak np. mnie). Natomiast jeżeli inwestorowi lub głównemu akcjonariuszowi uda się zebrać ponad 90% głosów w akcjach to może zrobić przymusowy wykup i wtedy nie masz wyjścia i twoje akcję zostaną sprzedane po określonej cenie z wezwania. To jest pierwsze wezwanie i ja liczę że nie ostatnie, mam nadzieję że nie dojdzie do skutku po tej cenie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRAGMAFA 0,00% 24,30 2021-06-16 09:37:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.