Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Wezwanie

Zgłoś do moderatora
Zadajcie sobie pytanie i sprobujcie na nie odpowiedziec... (forward, szczegolnie do Ciebie)
Jesli na NWZA sciagnie poukrywana husaria, czyli te ok 70 %, no powiedzmy 50 % (reszta machnela reka lub rodzina nieboszczyka nie wie ze mial takowe akcje), to o czym to bedzie swiadczylo? Moze warto wtedy zadac pytanie, czemu w lipcu 2020 byl tylko PAM +nieliczni wolni i ci co wyszli z PAM.
Ja, mam swoja teorie i wiem, ze gdyby nie twarde stanowisko przew, PAM, wszystko bylo by "pozamiatane" . Bo teraz tak to wyglada, ze scenariusz byl dawno ulozony:
PAM sie zgadza, rekiny sa bardziej tluste, a leszczyna czeka na jakis %, za lat niewiadomo.
Nie udalo sie, wiec teraz wrzaski - trzeba sie dogadac. Pytanie: kto i z kim i na jakich warunkach?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.