Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Wezwanie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-09 o godz. 19:38 ~Johnny napisał(a):
> Mirosław, te twoje historie z rozliczeniami są tak wiarygodne jak te o łapówkach. Kto ci teraz uwierzy? A jak byłeś w PAM to jakoś nic się na ten temat nie skarżyłes, tylko teraz? Dopiero jak zostałeś wyrzucony? Wiadomo, że kłamiesz.

Gdy KŁAMIESZ muszę odpisać z PAM nie zostałem wyrzucony tylko SAM zrezygnowałem zaraz mogę ci wiadomości powklejać jak ich nie doczytałeś do końca .

PS.
Myślisz że nie wiadomo kim jesteś ? Smerf sprecyzował dokładnie .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.