Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Wezwanie

Zgłoś do moderatora
Bede dzisiaj wnioskowac do czlonkow PAM, bysmy zrobili specjalna zrzutke kasy, by oddac "wklad wlasny" bylego czlonka PAM, pana Miroslawa Ch. Oddamy z naleznymi odsetkami :)
Policzmy jaki to wydatek na jednego czlonka PAM : powiedzmy po 20 zl.
160 osob x 20 zl = 3200 zl
Nie liczylam kwoty odsetek ale 3200-2500 =700zl czyli chyba starczy.
Oczywiscie skladka dobrowolna, bez przymusu :)
Po co Miroslaw ma "plakac" na forum . Oddajmy mu co jego, skoro tak uwaza, ze wychodzac z jakiejkolwiek organizacji powinno zabierac sie ze soba skladki czlonkowskie wczesniej wplacone , na biezace potrzeby w tym jak trzeba rowniez prawnika, poczte, ksero etc.

A na marginesie - szefem Pana Maleckiego jako czlonka Zarzadu, jest Zgromadzenie Akcjonariuszy, ktore Go powolalo na ta funkcje i zgodnie ze statutem - moze odwolac. Prezes jest od organizowania pracy Zarzadu - miedzy innymi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.