Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,09 zł , zmiana od tamtej pory: -15,53%

Re: Wers jesteś tu jeszcze?

Zgłoś do moderatora
Do fixit:
Wiary w grę Ci nie dam , jeśli sam jej nie masz. Miałeś jakieś swoje założenia wyjścia z tej spółki? Jakiś kurs albo zdarzenie po którym wyjdziesz? Jeśli tak to trzymaj się tego. Moje założenia się nie zamieniły. Jest to dla mnie inwestycja długoterminowa o czym piszę codziennie. Nie sprzedałem, nie planuję.
Do on:
Nie porównuj mnie chłopie z tym wieś.niakiem naganiaczem w gumiokach ! Nie czytam od tygodnia tego forum bo już się nie da zwyczajnie. Nie mam też siły na prostowanie tego kto jest kto. Moje IP nie jest bardziej skomplikowane od innych - można zapamiętać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV 1,56% 2,61 2020-01-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.