Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,10 zł , zmiana od tamtej pory: -18,71%

Re: Wers jesteś tu jeszcze?

Zgłoś do moderatora
Do ~on [83.20.188.*]

Nie porównuj mnie chłopie do wieśniaka w gumiokach, który zaczął się tu pode mnie podszywać ! 
Jeśli chodzi o mnie to nadal tu jestem, a moje IP nie jest bardziej skomplikowane niż innych - możesz zapamiętać.
Nadal jestem na tym forum, ale od jakiegoś tygodnia nie da się już tego czytać. Dlatego tylko patrzę w "spis treści" kto się wypowiada a reszty nawet nie otwieram.
Powtórzę setny raz: nie sprzedałem, nie planuję, inwestuję długoterminowo. pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV 0,80% 2,52 2020-01-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.