Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,28 zł , zmiana od tamtej pory: -46,50%

Re: Wers jesteś tu jeszcze?

Zgłoś do moderatora
Jak to mawiaja,kto nie ryzykuje,to nie pije szampana:-). Chociaz moze tez to juz jakis hazard:-) oraz proba zmierzenia sie z trudna spolka jaka jest farma. Uciekla mi przy WW3 mimo,ze chcialem tam wejsc za 15 zl... Teraz dobrze wszedlem chociaz nie takim kapitalem jakim chcialem i sie zzastanawialem czy nie sprzedac za 30 zl,ale postanowilem zaryzykowac. Niestety,pomimo tego,ze poczatkowo myslalem,ze im sie udalo,to jednak niezbyt dobrze ocenilem potencjal Cherno oraz nastawienia inwestorow. Premiera Cherno nie byla zla,uwazam ze to pierwsza w miare udana premiera gry przez Farme. Pokazuje ona tez,ze w Farmie drzemie potencjal i moze sie okazac czarnym konie. Jednakze jest to EA i w tym jest problem.
Pytanie do ilu zejdzie kurs i czy inwestorzy mysla na dlugo,czy na krotko. Niewatpliwym,bowiem jest fakt,ze w nastepnym roku beda premiery jednej gry z poteznym potencjalem - WW3 oraz drugiej z dosc przyzwoitymi mozliwosciami - Cherno.
Co do Vars,to czekam na korekte do 3,80 i wchodze:-).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV -0,43% 2,29 2020-09-18 15:13:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.