Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,28 zł , zmiana od tamtej pory: -46,50%

Re: Wers jesteś tu jeszcze?

Zgłoś do moderatora
No witam starą gwardię :). Jak tak dalej pójdzie to zaczną mnie szukać akcjonariusze Dębicy (moja pierwsza spółka na GPW), no ale wtedy to forum bankiera jeszcze nie było :).
Fajnie, fajnie że dalej na Dino siedzicie, ja wyszedłem bez żalu na początku 18r. i miło wspominam., a że pluli to jasne, tutaj też plują ciągle. Pluli że stare pasztety po wsiach sprzedają, pamiętasz? Swoje trzeba robić i tyle. 
Nudno tu trochę i na forex'sie siedzę równocześnie. 
Ale nie mam w tej chwili żadnej innej spółki. Nie potrzebuje. Tu jest dobre miejsce, młoda spółka, duże możliwości rozwoju.
Jak chcesz wejść na dłużej to zarobisz, jak chcesz kręcić kółka to tu się zbytnio nie da :(.
Małe gówienko to jest póki co, ale takie mi pasuje. Średnią mam 2,4 i zostaje tu co najmniej do drugiej premiery.
Pomysły mają dobre i wykonanie też. Z dwucyfrowym wynikiem wyleze nie wcześniej.
Pozdrów mario i elize koniecznie jeśli nadal tam siedzą (notabene, na Invest Cuffs w tym roku podeszła do mnie laska o imieniu eliza i mówi, że jest inwestorką z Dino i co ja o tym myślę wszystkim, nieźle co? :).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV -0,43% 2,29 2020-09-18 15:13:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.