Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,37 zł , zmiana od tamtej pory: -50,57%

Re: Wers jesteś tu jeszcze?

Zgłoś do moderatora
Nie ma sprawy. Jedna rzecz tylko: wyobraź sobie sytuację że Cherno nie spełni oczekiwań w niego pokładanych....... wiesz gdzie będzie wtedy kurs? Jeżeli po nieudanym ww3 w early access było 16zl? Jeżeli tak się stanie, czego Ci nie życzę, to będzie już 2 nieudana premiera :(. To nie jest playway, ktory ma swój inkubator, i nawet po wtopie z Agony są w stanie w szybkim tempie wypuścić 3 świtne premiery. Farma finansowo jest mega zadluzona. Jak dla mnie za duże ryzyko. Ale trzymam kciuki :). Tutaj natomiast wiadmo, że Bee to nie jest ta półka gier, ale tutaj produkt się obroni. O to jestem spokojny. I nawet jak sprzedaż w pierwszym okresie będzie średnia, to to jest longster z wiecznie żywym tematem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV -4,42% 2,16 2020-09-23 11:36:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.