Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,32 zł , zmiana od tamtej pory: -47,34%

Re: Wers jesteś tu jeszcze?

Zgłoś do moderatora
Kurcze Panowie, ciągle pytacie co ja sądzę o kursie i gdzie to dojdzie. A ja nie jestem wróżką przecież. Na udaną premierę ma wpływ tyle czynników że hoho. I jak pokazuje przykład ww3 możesz mieć super grę w którą przez rok nie da się zagrać, albo jakiś idiota z zarządu sprzeda 2 akcje i kurs tez leci w dół. Problem wszystkich pytajacych jest jeden : wszyscy z Was widzą cenę i analizują jej ruch ale żaden z Was nie myśli o wartości. A to są dwie różne rzeczy i od wartości bym zaczął. Ja nie spekuluje pod eventy tylko inwestuje w produkt. Ps: historia pokazuje że przed targami kurs rośnie zazwyczaj, a potem lekko spada.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV 2,48% 2,27 2020-09-25 16:48:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.