Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,32 zł , zmiana od tamtej pory: -46,99%

Re: Wers jesteś tu jeszcze?

Zgłoś do moderatora
Fajnie fajnie, nie chce tu nikogo obrazić ale forum 11 bit na rok przed premierą Frostpunka to arcydzieło bylo. Serio. Poziom rozmowy i merytoryki to był kosmos. Mimo różnicy zdań, chcieliśmy ze sobą rozmawiać i się spierac. Mnie osobiście kilka osób odnalazło i przeprosiło, chociaż nie mieli w sumie za co, bo najcięższe określenie to był troll ( tylko w mega natężeniu, bo ja całe forum miałem przeciwko sobie). Do bArt: na stockwatch to chyba wszyscy umarli juz dawno temu. Jestem tam premium ale wygląda na to, że na forach odzywają się akcjonariusze -gracze. Nasi, na Varsav, nie mogą się odezwać bo słabo piszą narazie :).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV -0,43% 2,29 2020-09-18 15:13:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.