Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,35 zł , zmiana od tamtej pory: -47,70%

Re: Wers jesteś tu jeszcze?

Zgłoś do moderatora
Miło w końcu poczytać normalne wypowiedzi. Sam siedzę tutaj też dość długo, mógłbym wyjść z zyskiem z tej firmy i iść gdzieś dalej, ale wierzę w Bee i Varsav. Wierzę w gigantów, w piątek sobie pogram w Bee i wtedy ocenię potencjał tej gry. Staram się nie czytać trollow bo nie mam na to czasu. Jednak na tą chwilę kurs który jest nie interesuje mnie bo do 14 listopada jeszcze pójdzie do góry, zawsze tak jest. Ja mam czas pieniędzy nie potrzebuje więc mogę sobie czekać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV 2,48% 2,27 2020-09-25 16:48:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.