Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,35 zł , zmiana od tamtej pory: -47,36%

Re: Wers jesteś tu jeszcze?

Zgłoś do moderatora
Powiem szczerze, że wchodząc w tą spółkę wchodziłem po to by sprzedać przy premierze na wiosnę (ta która przelozyli) I kupić za to CDR (którego miałem od 8 do 13 i później od 16,5 do 90zl) ale premiere przelozyli. Teraz widzę coraz większy potencjał, zarząd mnie przekonuje coraz mocniej. Rozmawiałem z ludźmi z branży i jedni mówią, że to spolka która będzie naprawdę duze rzeczy ( rozmowa po ostatnim Gamescom) inni że taka średnia bo Bee jest nudna (rozmowa z lutego więc mogło się pozmieniać). Na chwilę obecną plan jest taki, aby sprzedać cześć przy premierze a reszta kapitału posiedzieć na dłużej. Bardzo się ciesz, że wracają osoby które mają coś do powiedzenia, może uda nam się teraz wymieniać merytoryczne opinie, badz podniesiemy wątek Varsav na stockwatch. Myślę, że w chwili obecnej wystarczy ruszyć a reszta się dołączy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV -0,43% 2,29 2020-09-18 15:13:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.