Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,35 zł , zmiana od tamtej pory: -48,05%

Re: Wers jesteś tu jeszcze?

Zgłoś do moderatora
Nie mam Farmy. Miałem mały pakiet w zeszlym roku od 18 do 25 i wyszedlem. Gralem czysto technicznie, potrzebowałem szybkich pieniędzy, nie obchodziła mnie premiera. Rage tam dalej siedzi. Średnią miał 27, przeżył ten podjazd na 50, potem cały zjazd i teraz dopiero po roku wyszedł na 0. Podziwiam go, bo to wojownik i po takiej zwale nie skrócił się nic a nic. Psyche musi mieć juz mocarną. Napisz do niego, on jest "zakochany " w spółce w którą wierzy, no i merytorycznie zawsze przygotowany. Tylko w technikę nie wierzy :(. Ja z kolei zawsze technicznie wychodzę. Ten Czarnobyl może odpalić i to może być bardzo dobra gra, bardzo! Ale tam jest problem, czy po takich jazdach jak z ww3 akcjonariusze zapomną? I jak to będzie grywalne? Jak dla mnie za dużo znaków zapytania. Co do pszczoły to bardzo wdzięczny temat i modny. Mnie ta gra się zwyczajnie podoba, grafika, muzyka, wszystko. Pompa spekuly będzie, tylko zależy jak duża. Nie wiem, to jest NC i tu jest wolna amerykanka. Mogą napompowac tak, że nawet po korekcie po premierze, kurs 4.40 będzie juz nie do osiagniecia. Mamy miesiąc, a to duzo jest. Odpowiedz sobie na pytanie, ile możesz i chcesz na tym siedzieć, bo ta firma to noworodek jest przed pierwszą premierą dopiero. Ja tu pobede jeszcze najpierw trolem wzrostowym, potem spadkowym i taki mój los :). Ps. Co do 11 to za ten fundusz pracowniczych wynagrodzeń co w sprawozdaniu finansowym nie wszedł do zysku, a potem te brednie co Miechowski opowiadał to się nie dziwię że się zraziles. Ale brodacze zawsze byli "specyficzni" :).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV 5,61% 2,26 2020-09-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.