Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,35 zł , zmiana od tamtej pory: -47,70%

Re: Wers jesteś tu jeszcze?

Zgłoś do moderatora
5.72 to górne ograniczenie trójkąta zwyżkującego.
gdzie dotrzemy? i za którym razem to trudno powiedzieć. Myślałem, że odpali dziś ale się pomyliłem :(.
Na dniach to raczej technika nie przeważy ( z resztą nie zawsze się sprawdza !) ale ważne będą newsy. targi, ew. nagroda, zbieranie ostrej spekuły pod premierę. Tempo newsów z zewnątrz spółki jest ważne i żeby niczego nie spier......bo z tymi zarządami rożnie bywa :(. no i oczywiście opinie po targach i najważniejsze oceny metacritic !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV 2,48% 2,27 2020-09-25 16:48:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.