Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,35 zł , zmiana od tamtej pory: -49,43%

Re: Wers jesteś tu jeszcze?

Zgłoś do moderatora
Jak najbardziej wers ma racje. Ja tez dumalem,czy przy 540 wychodzic,ale glupi myslalem,ze bedzie rosnac w nieskonczonosc,a na dodatek bylem glupi,ze wersa nie sluchalem,chociaz wtedy myslalem ze trolowal (sorry wers:-)). Jakbym go wtedy posluchal,to dobry samochod bylby w garazu... Z Varsavem troche przespalem, a troche nie wierze w bee,jednakze o giantach mam zupelnie inna opinie i dzieki nim zmienilem zdanie o varsav. Mimo to caly czas dumam na temat dobrego momentu na wejscie w Varsav,teraz czy po premierze. Sklaniam sie po premierze,bo jakos wielkiego potencjalu nie widze w pszczole,chociaz pomysl na gre nie jest zly i moze patrze ze zlej strony na ta gre.
Niemniej jednak wers to jak najbardziej wiarygodny czlowiek,sly1000 oczywiscie tez pamietam:-).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV 1,38% 2,20 2020-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.