Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,35 zł , zmiana od tamtej pory: -40,92%

Re: Wers jesteś tu jeszcze?

Ello Sly ! no no. Tutaj mnie odnaleźć i to po roku :). fajnie.
Jeśli chodzi o pszczółkę to siedzę od roku i nie planuję wyjścia. Wyszedłem z bita, pojechałem na Jamajkę, odpocząłem i od jesieni tu siedzę. Produkt się broni jakością. Napisałem tu kiedyś, że wyjdę w okolicy 20zł i zdania nie zmieniam. Kiedy to będzie? Liczę, że po dobrej sprzedaży Giant Uprising. O Bee jestem spokojny.
Jak widzisz, tutaj akcjonariat różny różnisty :). Jakieś klocki krwiste i inne zoofile bywają ale generalnie spoko. Tylko mało merytoryki
Do FIXIT:
Chłopie, zadałeś sobie tyle trudu, żeby wykresy przeklejać to przyjrzyj się chociaż :). Kurs osiągnął max przy 548zł za akcje. Istnieje coś takiego jak świeca japońska, która ma knot., cień.
Wychodziłem etapami i o każdym etapie wszystkich forumowiczów wcześniej informowałem. Bit był bardzo płynny w tamtym czasie
i technika super działała. Zamieściłem analizę techniczną z dokładnością co to 1 zł !. (nie uwzględniłem jedynie knota).
Zaraz pewnie uruchomią się kolejne trolle, więc odpowiadam: 
Akcje 11 Bit wykreśliły w maju 2018r. tzw. trzecią lukę hossy. Była to zapowiedź zakończenia hiperboli hossy na wykresie spółki. Zwykle trzecia luka jest tzw. luką wyczerpania.
Tam były poprzednio dwie fale wzrostowe trwające od listopada 2017 do marca 2018 i miały rozpiętość 72 złotych. Jeżeli tę wartość pomnożysz przez jeden z współczynników Fibonacciego 4,236 otrzymasz chłopie cenę 529,99 jako docelową wartość akcji.
Wyszedłem ze średnią 520 zł. a na forum chciano mnie podpalić :).
Trzymaj się Sly. Ja na 11 bit, jeszcze wróce, ale za jakieś półtora roku. Będę rozgrywał pod P8. I to już będzie moje ostatnie rozegranie :).
https://pokonajrynek.pl/wp-content/uploads/2018/07/Pakiety_v2.png

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV -3,75% 2,57 2019-12-11 17:04:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.