Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,42 zł , zmiana od tamtej pory: -43,79%

Re: wegiel koksujący nadal wysoko

Zgłoś do moderatora
jęli cena wegla spadnie to tak ale jeśli utrzyma się powyżej 150 w tym kwartale albo wzrośnie jeszcze to nie ma takiej możliwości bo wyniki za I kw będą bardzo dobre...to jest czynnik wpływający w decydującym stopniu na kurs jsw...wystarczy zerknąć na wykres JSW i wegla koksującego...pokrywają się niemal idealnie...

w tej chwili mamy odchylenie w dół na kursie jsw które musi zostać skorygowane jeśli węgiel dalej będzie trzymał cenę..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -3,22% 12,04 2020-04-01 09:42:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.