Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,14 zł , zmiana od tamtej pory: -59,55%

Re: Według mnie ESPI jest niepełne

Zgłoś do moderatora
Witaj el_profesor, dzieki, sledze spółkę od początku, na razie nie mam powodów nie mieć do nich zaufania, powoli realizują swój plan wejścia, trochę to potrwa, to co możemy zrobić to uzbroić się w cierpliwość i czas, sam mam firmę , wiem ile trwają zmiany w KRS i organizacja pracy, jedna z moich zmian trwała 3 miesiące, a mianowicie podniesienie kapitału, forum traktuje jako wymianę spostrzeżeń i opinii akcjonariuszy o spółce, a decyzje każdy podejmuje sam
Pozdrawiam Ciebie i Wszystkich Cierpliwych Akcjonariuszy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO 2,83% 1,27 2022-07-06 10:04:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.