Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,14 zł , zmiana od tamtej pory: -61,46%

Re: Według mnie ESPI jest niepełne

Zgłoś do moderatora
Witaj el_profesor, dzięki, obserwuje spółkę i jej wejście jej na NC od początku, według mnie, maja plan, wiedzą co chcą robić, to co możemy, to uzbroić się w cierpliwość i czas, który jest im potrzebny na poukładanie pracy w firmie i wejście na rynek główny GPW. Forum traktuje jako wymianę informacji i chętnie poczytam merytoryczne wypowiedzi. Sama mam firmę, wiem ile trwają zmiany wpisów w sądach KRS, jedna z nich trwała w moim przypadku 3 miesiące, dlatego jestem cierpliwy, póki co spółka ma moje zaufanie
Pozdrawiam Wszystkich Cierpliwych Akcjonariuszy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO -0,82% 1,21 2022-06-30 16:22:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.