Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,30 zł , zmiana od tamtej pory: -61,52%

Re: Według mnie ESPI jest niepełne

Zgłoś do moderatora
skupuje akcje od zeszłego roku, ostatnio podaż w niższej cenie jest słaba, każy kto śledzi od dłuższego czasu spółkę wie jak realizuja plan wejscia, słabe wyniki INBOOK odbiły sie fixem, może to i dobrze, krok po kroku spółka realizuje swój plan , a niecierpliwi oddają akcje, albo już oddali i żałuja tego ruchu, mam spory pakiet, nie spieszy mi się, cierpliwie czekam, bo uważam, że spółką zarządzają wartościowe osoby, ktore wiedzą, gdzie spółka ma być za 2 lata, a nawet szybciej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO 2,83% 1,27 2022-07-06 09:01:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.