Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,30 zł , zmiana od tamtej pory: -63,94%

Re: Według mnie ESPI jest niepełne

Zgłoś do moderatora
Gościu to pomyśl. Do tej pory laboratoria były Vitamy, teraz są Medicofarma Biotech, a dług jast Medicofarma SA. Taka drobna różnica. Mało tego załóż że Medicofarma Biotech potrzebuje kasy na rozwój lub wkład własny do jakiegoś projektu. Jaki jest najprostszy sposób?
No np. kredyt pod hipotekę. Tyle że tu hipoteką jest zabezpieczeniem kredytu innego podmiotu. Tak innego podmiotu bo zgodnie z prawem to są dwie osobne firmy. Co do zapowiedzi to dobrze że coś się dzieje jednak widać że karty odsłania się tylko częściowo, jakoś w grudniu nie podano informacji o tym że laboratoria mają obciążone hipoteki a to ważna informacja.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO -5,93% 1,19 2022-06-27 12:35:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.