Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,03 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Wczoraj w Olsztynie zapadł wyrok

Zgłoś do moderatora
NIe rozumiem wogóle co to się dzieje w Polsce, skoro widać było naruszenia i oszustwa to czemu przez 10lat nic nie orzekli sędzowie ?. Przecież wyrok powinien zapaść max. do roku wszystkie jego konta i rodziny powinny być zablokowane, majątek spisany. Przecież jak teraz byś poszedł i uciął sk..owi ręcę to by Ciebei zamknęli od razu do więzienia i jeszcze byś musiał mu odszkodowanie płacić i utrzymywało by go państwo do końca życia. A tak ile on ludzi oszukał, ile osób przez niego zapadło na nerwicę albo i posunęło się do samobójstwa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SERENITY -25,00% 0,03 2012-07-04 16:27:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.