Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,08 zł , zmiana od tamtej pory: 15,25%

Re: wczoraj chciałem po 8gr kupić to NIE a za chwile

Zgłoś do moderatora
Piszesz o zbieraniu, popuszczaniu i zabawie od dawna.
Pochwal się ile już zebrałeś 1mln? 2mln? 5mln?
Słabe te wpisy. Ludzie wywalają bo widocznie nie widzą sensu by trzymać kasę tutaj albo ich na to nie stać, żeby kapitał długo leżał.
Spółka śpi i nie daje żadnych pozytywnych sygnałów, żeby brać z prawej, nawet PP nikt nie uśrednia zbytnio więc daruj sobie teksty o wyciu, ujadaniu i innych. Wisisz tak jak reszta i cwaniaka rżniesz na forum tylko. Nie mówiąc już o wątkach, które ciągle podbijasz jakby miało to jakikolwiek wpływ na czyjeś decyzje inwestycyjne.
Napiszesz coś merytorycznego?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES 0,00% 0,09 2023-03-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.