Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,11 zł , zmiana od tamtej pory: 9,00%

Re: Wcale nie taka zła spółka

Zgłoś do moderatora
No chyba ze przyjdzie 4 fala... wówczas może być naprawdę tragicznie, a coraz więcej ekspertów przekonuje o takim scenariuszu.
Ja wole poczekać z wejściem w spółkę do września/ października - jeśli kolejnej pandemii nie będzie wówczas inwestuje, jak będzie to pewnie tez, ale po 50gr za akcje :)

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/czwarta-fala-jeszcze-w-sierpniu-premier-o-ewentualnym-lockdownie/k7lv88k

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-europie,koronawirus--ostrzezenie-przed-czwarta-fala--niepokojaca-prognoza-ekspertow,artykul,16744172.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEXPOLSKA 0,00% 2,30 2021-09-28 09:13:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.