Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,81 zł , zmiana od tamtej pory: -34,88%

Re: Ważne!!

Zgłoś do moderatora
Wszystko prawda. Tylko trzeba kupić po 30-40 groszy, a nie po 3-4 zeta. A i ryzyko ciągle ogromne.
Polecam zobaczyć co się stało z kursem GLPG (NASDAQ) - biotech, moloch wręcz prawie, 5 miliardów euraczy na końcie, a po kilku nieudanych projektach wycena spółki jest poniżej stanu gotówki na koncie..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO -0,54% 1,83 2021-12-09 13:24:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.